Proč plachtové haly?

Každá velká firma potřebuje pro správný chod a prosperitu dostatek prostoru, jenže za ten se dnes platí obrovské sumy peněz. Pokud hledáte místo, které by mělo fungovat například jako sklad spotřebního zboží nebo jako sklad potravin, zemědělských produktů či hotových výrobků čekajících na vyzvednutí, nepronajímejte si zbytečně drahé sklady, které budou od sídla vaší společnosti zbytečně daleko. Raději si kupte montovanou skladovou halu, která má celou řadu výhod.

Skladové haly jsou levným řešením situace, kdy potřebujete nutně sehnat další prostory. Jak jsme zmínili, prostory jsou dnes velice drahé, jen málokterá firma si může dovolit pronájem či rovnou koupi nějakého skladu. Montované plachtové haly jsou levnější, nezasáhnou do rozpočtu firmy tak moc, jako každoměsíční nájem či jednorázová, drahá koupě.

To však není ani zdaleka jediná výhoda montovaných hal. Pokud se rozhodnete pro koupi skladové haly, obraťte se na společnost Montcom, s. r. o., která se zaměřuje na prodej montovaných skladových, plachtových a obloukových hal. Nabídka firmy je skutečně široká a rozmanitá, vybírat si můžete z mnoha variant, které se liší tvarem, rozměrem nebo použitým materiálem. Plachtové haly jsou vhodné pro kohokoliv, kdo touží po prostoru a zároveň chce ušetřit investiční a provozní náklady. Více na webu www.montcom.cz

 

Pokud řešíte zastřešení pro dodávku nebo obytný automobil, máme pro Vás nabídku nového modelu haly. Jedná se o plachtovou halu MONTCOM 1830
Tato hala je dostatečně dlouhá (9m) a široká (5,6m) jako přístřešek pro obytné auto nebo přístřešek pro karavan. Hala je skladem v zelené nebo v šedé barvě. Sestavit lze na zahradě, barevné provedení je tak opticky méně nápadité oproti bílé barvě. Můžete tedy ihned po dovolené zastřešit svůj obytný vůz a dopřát mu tak suché stání. Rozměr vjezdu je 3,2m šířka a 3m je výška. Výška do 3m je vyhovující pro většinu integrovaných obytných automobilů do 3,5t. V případě potřeby vyššího vjezdu můžeme nechat vyrobit celkovou výšku haly vyšší. Tato plachtová hala má ocelovou konstrukci v pozinku a její rozmezí mezi sebou je 1,5m. Celkem to na délce haly 9m dělá 7 konstrukčních modulů. Modulové trubky jsou o průměru 45mm a 1,5mm silné. K plachtové hale patří také rohové zavětrování a pohodlné uzavírání za pomocí vrátku. Vjezd se tak otevírá vytažením (pojízdné trubky v postranních kolejnicích)