Jaké jsou výhody skladových hal?

Skladové plachtové haly jsou v současné době nejžádanějším typem průmyslových hal. Nemůžeme se tomu divit, mají celou řadu výhod, s nimiž Vás nyní seznámíme. Jelikož všechny obsahují ocelové konstrukce, které jsou statickým výpočtem rozmístěny a také galvanicky pozinkovány, odolnost a životnost plachtové haly je opravdu dlouhá. Není to tedy investice, která vydrží jen několik málo měsíců. Jedná se o investici, kterou budete využívat i několik desítek let.

Uvnitř skladové haly je prostor dle Vašeho potřebného výběru velikosti haly, který lze jakkoliv efektivně využít. Koupit si je můžete v barevných variantách bílá, zelená nebo šedá. Nesmíme zapomenout na to, že se do nich dá umístit i regálový systém, díky kterému prostor využijete opět o něco efektivněji.

Montované obloukové haly jsou celoroční, nezateplené haly s PVC textilií, které vzdorují ohni, jsou 100% nepromokavé.  Jelikož je PVC materiál vyroben z kvalitních materiálů, snadno se udržují a jsou skvěle izolované. Není tedy žádný důvod, proč do nich neinvestovat. Další výhodou je snadná montáž i následná demontáž haly.

Mezi nejoblíbenější haly patří plachtové haly s ocelovou konstrukcí, které jsou vyrobeny z kvalitních, ocelových trubek, které mají příhradovou ,,zdvojenou“ konstrukci. Hodí se především jako sklady zmiňovaného spotřebního zboží, garážování techniky, přechodného uskladnění nebo jen uschování zboží před deštěm nebo sněhem. Oblíbili si je i zemědělci, kteří haly používají jako zemědělské sklady pro obilí či jiné zemědělské komodity.

Hlavní výhodou bílé plachtové haly je vnitřní prosvětlení. Technická textílie PVC 650 g/m2 propouští denní světlo, není tak potřebné řešit vnitřní osvětlení, zářivky nebo lampy pro práci nebo pohyb uvnitř haly přes den. Barevná varianta plachty, zelená a šedá už tuto výhodu nemá.

Plachtová hala je velice jednoduchá i pro vlastní montáž. Dle určitého typu haly je pro sestavení potřeba 3 a více osob. Pokud nemáte dostatek času nebo osob pro vlastní montáž, můžeme Vám zajistit montáž my. Ve spolupráci s montážní firmou Vám postavení haly naceníme. Případně také plachtovou halu, která je v přepravní bedně, můžeme přivézt za cenu levnější nebo nepřesahující uvedenou cenu 22,-Kč/km . Zakoupení haly je tedy rozděleno na jednu hlavní a dvě vedlejší ceny.

1.CENA PLACHTOVÉ HALY
2.CENA MONTÁŽE PLACHTOVÉ HALY (možnost vlastní)
3.CENA DOPRAVY PLACHTOVÉ HALY (možnost vlastní)

Cenu montáže a dopravy Vám naceníme dle vzdálenosti od naší firmy MONTCOM s.r.o., která se nachází na ulici Staříč 539, PSČ: 73943.